lottery

11. gorska kolesarska dirka Skok na Lisco 2002 – nedelja, 25. avgust 2002

REZULTATI

Kategorija do 25 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 4 Dejan Vračič Maribor 33,05
2 8 Mitja Volčanšek B Point Koper 34,41
3 10 Nejc Lovše Energija Domžale 35,07
4 33 Blaž Krstič KD Sevnica 42,30
5 36 Luka Vodopivec Novo mesto 43,36
6 42 Robert Kaplan Krško 46,45
7 49 Matjaž Iršič Loka 50,40
8 52 Sašo Špan Sevnica 52,46
9 55 Domen Verač Portorož 53,27
10 74 Gregor Jugovič Smole Novo mesto 1:07.16
odstop Nejc Kobe Hrušica odstop

Kategorija od 26 do 33 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 2 Rok Černe Ljubljana 32,03
2 3 Mario Vračič Sokol Tivoli 32,48
3 9 Aljoša Šumlaj Brežice 35,07
4 12 Miran Dovnik Slovenska Bistrica 35,24
5 13 Simon Ivanc KD Hrastnik 35,32
6 14 Marjan Šterk Novo mesto 35,42
7 15 Primož Lavrič KD Mengeš 36,19
8 17 Andrej Čebin KD Hrastnik 37,22
9 18 Andrej Lindič SD Strahovica 37,45
10 22 Tomaž Setničar Litija 38,17
11 23 Aleš Smodič KD Hrastnik 38,43
12 24 Simon Zupančič Smole Novo mesto 38,44
13 45 Anton Grgovič Šentjernej 47,08
14 47 Domen Bajec Novo mesto 47,59
15 49 Andrej Selšek KD Hrastnik 49,23
16 50 Matjaž Levpušček Lavrica 51,11
17 51 Erazem Zorenč KK Grosuplje 52,00
18 54 Benjamin Bohorč Loka 53,26
19 57 Slavko Mervič ŠD Revoz Novo mesto 54,20
20 61 Gorazd Selič Laško 55,23
21 65 Ervin Kozole Orehovo 56,00
22 66 Željko Jurkovšek Loka 56,00
23 75 Jože Gazvoda Novo mesto 1:15.29

Kategorija od 34 do 40 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 1 Miran Cvet KD Hrastnik 30,13
2 5 Jože Smole Smole Novo mesto 33,22
3 6 Alojz Može Krka 34,16
4 25 Andrej Francelj Turbo M 40,10
5 26 Samo Novak B Point Koper 40,23
6 28 Valter Vindiš Ormož 40,32
7 34 Ivan Zagorc Smole Novo mesto 43,02
8 46 Edvard Detiček Deed Ljubljana 47,17
9 60 Jože Senčar KD Grosuplje 55,08
10 62 Uroš Verač KK Medvode 55,27
11 68 Miro Pavčnik KD Sevnica 58,35
12 69 Miro Kobe Hrušica 59,12
13 73 Marjan Berk Rogaška Slatina 1:05.27

Kategorija od 41 do 47 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 7 Stanko Čufer Yoviland Vipava 34,16
2 16 Brane Škoberne Rogla 37,11
3 20 Janez Pirnar Turbo M 37,47
4 30 Andrej Jerman KD Grosuplje 41,24
5 32 Boris Kuzmin Gimnazija Brežice 41,51
6 37 Srečo Čehun Komenda 44,11
7 39 Marko Bregar Telče 45,16
8 44 Rado Marot Šentjur 46,59
9 64 Jernej Klinc Orehovo 56,00
10 72 Savo Stojanovič KD Sevnica 1:05.27

Kategorija od 48 do 55 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 11 Jože Lindič SD Strahovica 35,16
2 21 Janez Černe PHT Team Ljubljana 37,48
3 27 Božidar Prislan Šenčur 40,23
4 29 Bojan Dečman BTC Bauer 41,17
5 58 Mile Stojanovič Straža 54,31
6 67 Zdravko Podkoritnik Sky Star Velenje 57,36
7 70 Jože Zemljak KD Sevnica 1:01.05

Kategorija nad 56 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 19 Franci Zajc Hrast Dob 37,45
2 31 Herbert Kotnik KD Mengeš 41,27
3 41 Brane Zorenč KK Grosuplje 45,50
4 43 Lojze Rupnik SD Strahovica 46,48
5 56 Djuro Kovač KK Orion Krško 53,38
6 63 Blaž Geč Orka Dol 55,56

Ženske

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 35 Mojca Kališnik KD Mengeš 43,05
2 38 Iva Rakoš Zapravljivček Horjul 44,32
3 40 Aja Opeka Termoflor Vrhnika 45,16
4 53 Vida Jenko SD Strahovica 52,53
5 59 Judith Zgonec KD Sevnica 54,54
6 71 Kim Smole Smole Novo mesto 1:02.05

Najstarejši udeleženec: Blaž Geč (55.35) – l. 1933

Najstarejša udeleženka: Judith Zgonec (54.54) – l. 1957

Najmlajši udeleženec: Nejc Kobe (odstop) – l. 1991

Najštevilčnejša ekipa: KD Hrastnik in Smole Novo mesto (5)

Metla: Jože Gazvoda – 1:15.29

Odgovori