iowa lottery

13. rekreativna gorska kolesarska dirka Skok na Lisco 2004 – nedelja, 29. avgust 2004

REZULTATI

Kategorija do 25 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 4 Dejan VRAČIČ Maribor 33,08
2 6 Blaž FURDI Krka 33,38
3 9 Tomaž UDOVČ KK Hrastnik 34,20
4 11 Erik ROSENSTEIN Energija Domžale 34,34
5 19 Rok PETRIČ Kolobajsi 36,55
6 21 Jani POGAČAR Kolobajsi 37,04
7 24 Matjaž ZUPANC KK Šentjur 37,37
8 26 Martin VESEL Hrast Dob 38,14
9 38 Andraž HOSTNIK Kolobajsi 41,12
10 51 Grega MAROT KK Rogla 43,28
11 56 Peter POKLEKAR Energija Velenje 45,35
12 65 Borut ZIDAR Blanca 48,26
13 81 Žiga SLAK Maribor 54,24
14 88 Janez JERMAN Turbo M 1:00.08
15 90 Jakob MEGLIČ Kolobajsi 1:15.45
/ / Blaž JARC Krka odstop
/ / Kristjan KOGOVŠEK Boštanj odstop

Kategorija od 26 do 33 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 2 Mario VRAČIČ KD Postojna 32,05
2 3 Slavko KAVŠEK KD Grosuplje 32,28
3 5 Andrej LINDIČ Vzpon Team 33,28
4 7 Sebastijan GREGORŠANEC Breza Biro Kranjec 33,44
5 12 Aljoša ŠUMLAJ Šprikla 34,40
6 13 Bojan LOČNIKAR Celje 35,20
7 15 Marjan ŠTERK KK Papež Podgorje 36,04
8 22 Aleš SMODIŠ KD Hrastnik 37,23
9 27 Uroš BRŠEC Kostanjevica 38,57
10 34 Gregor KOROŠEC KK Šentjur 40,05
11 43 Mirko KLEMENČIČ KK Papež Podgorje 41,18
12 48 Anton GRGOVIČ Šentjernej 42,20
13 52 Aleksander ZEP Velenje 44,09
14 58 Gorazd SELIČ Laško 46,19
15 62 Peter RESNIK Sevnica 47,43
16 68 Florjan LEKŠE Krško 49,22
17 74 Natanael MUREN Semič 52,20
18 83 Sebastijan BREŽNJAK ŠC Novo mesto 56,51

Kategorija od 34 do 40 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 1 Peter VESEL UniTeam Ljubljana 32,05
2 10 Borut TOMŠE Čateške Toplice 34,30
3 16 Borut VOVK Vzpon Team 36,05
4 31 Niko SUČEVIČ KK Papež Podgorje 39,35
5 36 Alojz ERPIČ Kolobajsi 40,51
6 37 Janez POGAČAR Kolobajsi 40,51
7 39 Dušan GORJANEC KK Papež Podgorje 41,13
8 40 Miha RESNIK Ljubljana 41,13
9 42 Martin PRIMC Landstrass 41,16
10 45 Franc JOŠT Boštanj 42,00
11 54 Igor ZUPANC KD Hrastnik 44,32
12 57 Miro KUDAR KK Zagorska dolina 45,42
13 59 Martin KOTAR Landstrass 46,58
14 61 Zlatko DROFENIK KK Šentjur 47,08
15 66 Goran MAKAR ŠC Novo mesto 48,48
16 67 Leon SLAK Maribor 49,03
17 69 Smiljan TROP Ormož 49,22
18 70 Bojan RESNIK Sevnica 49,50
19 73 Branko MARINČIČ Zagorje 51,36
20 77 Uroš TURK Novo mesto 52,50
21 78 Bojan BOBNAR Novo mesto 52,54
22 80 Robert ŠTEFANIČ Novo mesto 54,16
23 89 Anton DRGAN Zagorje 1:01.53

Kategorija od 41 do 47 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 8 Bojan ŠTIH Krka 33,55
2 14 Brane ŠKOBERNE Celje 36,04
3 17 Valter VINDIŠ Ormož 36,30
4 18 Andrej FRANCELJ Turbo M 36,41
5 25 Bine HRIBAR Jarše 38,08
6 28 Andrej JERMAN KD Grosuplje 39,20
7 29 Gregor VOLAVŠEK Žalec 39,21
8 30 Ivan ZAGORC KK Papež Podgorje 39,35
9 32 Borislav SKUBIC Turbo M 39,36
10 33 Igor RATAJC Celje 39,36
11 41 Miran JERMAN Turbo M 41,15
12 44 Slavko PETRIČ Šprikla 41,32
13 46 Zvonko PODKRIŽNIK Energija Velenje 42,04
14 53 Ivan LIPIČNIK ŠD Latkova vas 44,27
15 55 Jože ZUPAN RKD Laško 45,13
16 63 Borut LIPIČ Krško 48,00
17 71 Branko LOZINŠEK Zagorje 49,53
18 76 Borut ŠINKOVEC KD Hrastnik 52,38
19 82 Martin KAMBIČ ŠC Novo mesto 55,27

Kategorija od 48 do 55 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 20 Ljubo CAR Rogla 37,00
2 23 Jože LINDIČ SD Strahovica 37,33
3 35 Obrad LAZIČ Energija Velenje 40,30
4 49 Rado MAROT Rogla 42,38
5 64 Anton DERGANC ŠD Revoz 48,15
6 72 Miro KAUČIČ Apače 50,46
7 79 Marko BREGAR Šprikla 54,14

Kategorija nad 56 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 47 Peter STRAŠEK KK Rogla 42,08
2 50 Alojz LEVIČAR Šprikla 42,39
3 60 Franc BERAS Pance-Top 46,59
4 85 Marij GERŠAK Krško 57,56
5 86 Đuro KOVAČ Šprikla 57,57

Ženske

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 75 Jožica KOTNIK Rogla 52,34
2 84 Maja MARKOVČIČ SD Strahovica 56,55
3 87 Judith ZGONEC KD Sevnica 58,12
/ / Irena FURST Krško odstop

Odgovori