colorado lottery

15. rekreativna gorska kolesarska dirka Skok na Lisco 2006 – nedelja, 27. avgust 2006

REZULTATI

Kategorija do 25 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 1 Dejan VRAČIČ Maribor 28,39
2 3 Kristjan HAJNŽIČ Maribor 29,30
3 5 Rok GRILC Olimp 2004 31,10
4 15 Izidor HOČEVAR KK Kraljevine Krmelj 36,36
5 20 Aljaž HOČEVAR KK Kraljevine Krmelj 38,39
6 23 Rok PETRIČ Kolobajsi 39,34
7 25 Jani POGAČAR Kolobajsi 39,38
8 27 Primož PAVČNIK Novo mesto 39,50
9 34 Blaž KRSTIČ KD Sevnica 41,33
10 38 Tomaž KOLAR KK Zrakk 42,18
11 55 Matej PIKOVNIK KD Hrastnik 45,46
12 77 Aleš SEVER Etra 33 58,11

Kategorija od 26 do 33 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 8 Mario VRAČIČ Maribor 33,08
2 18 Aleš SMODIČ KD Hrastnik 36,50
3 42 Nenad SALOPER Straža 43,26
4 49 Peter RESNIK KD Sevnica 44,21
5 50 Robert KOSABER KD Sevnica 44,32
6 59 Simon KRIŽNIK PŠD Sotla 47,41
7 61 Tadej ERJAVEC , 48,18
8 72 Branko HOSTNIK Gabrovka 53,55

Kategorija od 34 do 40 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 2 Miran CVET KD Hrastnik 29,06
2 7 Igor KRANJEC Loborika 32,25
3 12 Andrej LAPORNIK KD Hrastnik 35,58
4 26 Franc JOŠT Boštanj 39,46
5 31 Zlatko DROFENIK Bicikel.com 40,14
6 37 Borut PEVEC Olimp 2004 42,02
7 39 Simon IVANC KD Hrastnik 42,24
8 40 Silvester SUBAN Ljubljana 42,49
8 40 Miran LUNK Etra 33 42,49
10 45 Zoran NJEGOŠ Kolobajsi 43,52
11 47 Emil CESAR Novo mesto 44,14
12 51 Andrej PFEIFER Sevnica 44,36
13 52 Gorazd BRATOŽ Novo mesto 44,42
14 57 Stanko ŠPEC Brestanica 45,59
15 60 Miro KUDER KK Zagorska dolina 48,13
16 64 Alen ŠTAMFELJ Novo mesto 49,47
17 65 Matija NOVAK Dolenjske Toplice 50,13
18 68 Martin KOTAR Landštras 52,57
19 69 Ravel RADEŽ Novo mesto 53,16
20 74 Miro PAVČNIK Sevnica 55,17

Kategorija od 41 do 47 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 4 Peter VESEL Uni Team 30,17
2 6 Jože SMOLE ŠD Žabja vas 32,25
3 9 Borut TOMŠE Pension Les 33,21
4 10 Igor SEDEJ ŠD Peklenk 35,07
5 11 Simon KREJAN RKD Krško 35,57
6 13 Brane ŠKOBERNE Ghost Team 36,08
7 17 Alojz MOŽE KD Papež Podgorje 36,48
7 17 Janez POGAČAR Kolobajsi 36,48
9 19 Oskar HVALA KD Dobrova 38,10
10 21 Andrej FRANCELJ ŠD Turbo M 39,16
11 24 Jože ŽUPAN RKD Krško 39,37
12 28 Marjan VIRANT KD Papež Podgorje 39,52
13 30 Miha RESNIK Ljubljana 39,56
14 32 Igor ZUPANC KD Hrastnik 40,16
15 33 Alojz VIDMAR KD Gor. Ponikve 40,29
16 44 Simon PIKOVNIK ŠD Imos Ljubljana 43,42
17 48 Miran JERMAN ŠD Turbo M 44,17
18 53 Martin PRIMC Landštras 45,10
19 54 Marjan POLIČNIK Dolenjske Toplice 45,12

Kategorija od 48 do 55 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 14 Borislav SKUBIC ŠD Turbo M 36,10
2 22 Boris PLANINC Krško 39,33
3 29 Jože LINDIČ SD Stahovica 39,53
4 43 Anton DERGANC RD Revoz Novo mesto 43,29
5 66 Branko LOZINŠEK Zagorje 50,18
6 67 Ivan MIRT KD Sevnica 51,58
7 70 Ivan FALNOGA KK Rogla 53,19
8 76 Anton ŽIŠT Sl. Bistrica 56,15

Kategorija nad 56 let

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 35 Herbert KOTNIK KD Mengeš 41,36
2 36 Jože GABER ŠD Pungert 41,55
3 46 Mile STOJANOVIČ Straža 44,04
4 56 Brane ZORENČ KD Grosuplje 45,49
5 58 Zdenko DULAR Straža 46,18
6 62 Marij GERŠAK Krško 48,51
7 63 Franc BERAS KD Panke Top 49,34
8 73 Boris MARKOVIČ Dolenjske Toplice 54,05
9 78 Roman KRALJ Branik 58,23
10 81 Janez SEVER Etra 33 1:01.06
11 83 Jože ZEMLJAK KD Sevnica 1:04.16
12 84 Anton MAJCEN Domžale 1:07.47
13 85 Đuro KOVAČ Papež Podgorje 1:08.59
14 86 Jani JANEŽIČ KD Rogla 1:09.28

Ženske

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 71 Silva HOMAN ŠD Žabja vas 53,54
2 75 Jožica KOTNIK KK Rogla 55,28
3 79 Judith ZGONEC KD Sevnica 1:00.13
4 80 Kim SMOLE ŠD Žabja vas 1:00.48
5 82 Petra GRMOVŠEK Trebnje 1:04.11

absolutno najhitrejši nad 33 let, Miran Cvet
absolutno najhitrejši do 33 let, Dejan Vračič
najhitrejši Posavec, Rok Grilc
najstarejši udeleženec, Jani Janežič, letnik 1933
najhitrejši iz občine Sevnica, Izidor Hočevar
najmlajši udeleženec, Aljaž Hočevar, letnik 1991

Odgovori