arkansas lottery

19. rekreativna gorska kolesarska dirka Skok na Lisco 2010 – nedelja, 29. avgust 2010

REZULTATI

Kategorija do 25 let (letnik 1985 in mlajši)

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 2 Matic PEČAR Ljubljana-Polje 31:09
2 6 Simon PERNOVŠEK ŠD Brez bremz 32:30
3 7 Uroš BRINC Metlika 32:58
4 12 Andraž BOLA KK Zagorska dolina 33:42
5 14 Srečko BRULC Gabrje 34:11
6 16 Davor GRABNAR KK Zagorska dolina 34:16
7 17 Peter ROBIČ Planina pri Sevnici 34:25
8 23 Aleš FRANKO KK Tempo Jesenice na Dolenjskem 35:28
9 27 Aleš PETRIČ KK Tempo Jesenice na Dolenjskem 35:58
10 31 Matej KASTELIC KD Gorenje Ponikve 36:23
11 43 Domen KUKENBERGER KD Gorenje Ponikve 38:58
12 48 Dejan PAJK Zagradec 39:39
13 51 Andrej HOČEVAR Zagradec 40:00
14 73 Rok RUPERČIČ Šentrupert 42:20
15 76 Aljaž IVIČ ŠD Šmarje 42:51
16 81 Uroš BAJUK Gradec 43:34
17 98 Matjaž VIDMAR KD Gorenje Ponikve 46:40
18 102 Gašper PRPAR KD Gorenje Ponikve 47:07
19 129 Anže KUKENBERGER KD Gorenje Ponikve 52:41
20 132 Michel PODBRŠČEK RKD Krško 52:48
odstop Aleš KLOPČIČ Ljubljana

Kategorija od 26 do 33 let (letnik 1977 do 1984)

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 3 Gregor SIKOŠEK ŠD Ramar 31:11
2 20 Matej BAŠELJ Felt AR 4 34:49
3 22 Mitja ROK TKD Sovica 35:19
4 24 Damjan KOLENC Hrastnik 35:44
5 29 David ZALOKAR ŠD Veliki Podlog 36:03
6 35 Matjaž ZUPANC Šentjur 37:26
7 36 Izidor ŠKRBINA Šmarješke Toplice 37:26
8 38 Dušan KORENE Sevnica 38:02
9 44 Andrej ŠINKOVEC Koala 39:23
10 53 Rok BERIČIČ Sevnica 40:15
11 56 Andrej BAN Krško 40:26
12 57 Marko HORŽEN Veliki Gaber 40:40
13 82 Matej KOLMAN Sevnica 43:39
14 84 Rino ZAKŠEK Sevnica 44:04
15 92 Janez MOČNIK Novo mesto 45:30
16 113 Jaka VERSTOVŠEK ŠD 3 Šport Koper 50:10
17 124 Matevž JANC Krško 52:06
18 130 Jernej BIZJAK Fizioteam Krško 52:45
19 133 Peter GABRIČ Fizioteam Krško 54:00
20 137 David KOŽELJ Šentjur 56:58

Kategorija od 34 do 40 let (letnik 1970 do 1976)

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 4 Slavko KAVŠEK Hitri polži Višnja Gora 31:22
2 5 Alojz POGLAVC KK Tempo 31:39
3 13 Vojko KOŠIČ Poljčane 34:03
4 15 Aljoša ŠUMLAJ Kolo klub Šprikla 34:14
5 18 Dejan JORDAN Šentjernej 34:40
6 33 Igor CESAR Novo mesto 37:09
7 39 Silvester Gašper STROPNIK SVSŽ 38:04
8 42 Matija NOVAK Dolenjske Toplice 38:55
9 55 Matjaž VRANIČAR Senovo 40:24
10 60 Niko SUČEVIČ Novo mesto 40:50
11 62 Robert KOSABER KD Sevnica 41:11
12 63 Boštjan ŠTANGELJ Novo mesto 41:14
13 65 Marjan KUKENBERGER KD Gorenje Ponikve 41:36
14 68 Peter RESNIK Sevnica 41:59
15 71 Mitja VOZELJ KK Zagorska dolina 42:06
16 78 Matej IVANČIČ ŠD 3 Šport 43:07
17 86 Janko ALEŠ Loke 44:26
18 87 Ervin KOZOLE KD Sevnica 44:34
19 88 Robi ČERVEK KK Pomurje 44:40
20 106 Simon VANDUR Sevnica 48:35
21 111 Mirko KLEMENČIČ KD Papež Podgorje 49:35
22 115 Silvester RAK Dobova 50:14
23 116 Peter DROBNE Hrastje 50:17
24 138 Branko KOČEVAR SŽS Maribor 57:39
25 142 Iztok BLAS KD Sevnica 1:00:10
26 153 Niko SVETE Borovnica 1:19:52

Kategorija od 41 do 47 let (letnik 1963 do 1969)

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 1 Miran CVET KD Hrastnik 28:19
2 8 Bojan KUHELJ Koala 32:58
3 9 Brane BOJANC ŠD Ramar 33:24
4 10 Borut TOMŠE Čebelarstvo Franc Tomše 33:31
5 11 Miran ŽNIDAR KK Kobarid 33:33
6 19 Andrej LAPORNIK Laško Bike shop 34:45
7 21 Simon STRNAD KD Brda, Dobrovo 34:57
8 25 Viktor JARC Trbovlje 35:46
9 28 Ivan ZAGOREC KD Papež Podgorje 35:59
10 30 Simon KREJAN Šprikla Krško 36:17
11 41 Peter ROŽANC Velenje 38:29
12 45 Borut PEVEC Marifit – P.Kozmus 39:25
13 47 Janez POGAČAR Mokronog 39:36
14 49 Franc JOŠT Boštanj 39:40
15 54 Stanko ŠPEC Brestanica 40:17
16 58 Miha RESNIK Ljubljana 40:41
17 59 Damijan ALAUF Hrastnik 40:50
18 67 Dušanj GORJANEC KD Papež Podgorje 41:53
19 69 Slavko ŠENICA Meniška vas 41:59
20 72 Tone GRABNAR KK Zagorska dolina 42:14
21 75 Alojz RAJAR Ponikve 42:50
22 83 Aleksander JEVNIKAR Veliki Gaber 43:45
23 85 Vlado PRPAR KD Gorenje Ponikve 44:04
24 93 Rafael STRAJNAR KD Gorenje Ponikve 45:38
25 96 Vlado KUKENBERGER KD Gorenje Ponikve 45:58
26 97 Bojan BOBNAR Novo mesto 46:39
27 99 Zvone MUHIČ ŠD Ramar 46:56
28 101 Branko BUKOVEC KD Gorenje Ponikve 46:58
29 104 Marjan VIDMAR KD Gorenje Ponikve 47:14
30 108 Goran MAKAR Novo mesto 48:45
31 114 Miro PAVČNIK Sevnica 50:13
32 127 Bojan RESNIK Sevnica 52:21
33 128 Toni PETROVČIČ Idrija 52:30
34 134 Metod VODEB Fizioteam Vodeb 54:55
35 140 Igor ERNESTL Sevnica 58:27
36 141 Marjan ŠPENDE Prihova 59:32

Kategorija od 48 do 55 let (letnik 1955 do 1962)

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 26 Edvard DETIČEK ŠD Turbo 35:53
2 32 Mirko ZUPANČIČ KK Papež Podgorje 36:25
3 34 Borislav SKUBIC Turbo Vrhnika 37:19
4 40 Jernej KLINC KD Sevnica 38:17
5 46 Rado MAROT Srce 39:30
6 50 Dare REVEN Bambi 39:50
7 52 Boris PLANINC Kremen 40:12
8 64 Slavko PETRIČ Šprikla Krško 41:20
9 66 Marjan VIRANT KK Papež Podgorje 41:50
10 70 Alojz VIDMAR KD Gorenje Ponikve 42:01
11 74 Marjan POLIČNIK Dolenjske Toplice 42:30
12 77 Slavko COLNARIČ R-Extreme 42:59
13 79 Ivan GRIČNIK KK Rogla 43:23
14 91 Jože HOČEVAR Krško 45:16
15 94 Anton LEKŠE Trapci Šentjernej 45:43
16 100 Branko LOZINŠEK Zagorje ob Savi 46:57
17 105 Ernest IVIC Šmarje pri Jelšah 48:28
18 109 Marjan OSTANEK Radohova vas 48:55
19 117 Tone RAVBAR ŠD Ramar 50:22
20 118 Zvonko UCMAN Novo mesto 50:25
21 120 Franc ŽGAJNAR Mokronog 51:19
22 145 Borut TAVČAR Ljubljana 1:01:18
23 146 Franc TAVČAR Ljubljana 1:01:18

Kategorija nad 56 let (letnik 1954 in starejši)

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 37 Janez ČERNE Maxisport 37:50
2 61 Jože LINDIČ Strahovica 41:09
3 80 Jože ŠTRANCAR KK Izvir Vipava 43:24
4 89 Jože GABER Ogrevanje Gaber 44:59
5 90 Zdenko DULAR KK Papež Podgorje 45:09
6 95 Borut TORKAR KK Gorenjska 45:48
7 126 Bojan ČUPIČ RKD Krško 52:21
8 131 Alojz LEVIČAR KK Šprikla 52:47
9 135 Ivan JAZBEC Boštanj 55:56
10 147 Darko ANDREJAŠ Timi Krško 1:01:56
11 148 Blaž GEČ KK BVG Gulč 1:02:13
12 149 Đuro KOVAČ KK Papež Podgorje 1:02:24
13 152 Marjan MOŽIC Boštanj 1:07:05

Ženske do 30 let (letnik 1980 in mlajše)

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 103 Petra GRMOVŠEK KD Gorenje Ponikve 47:13
2 110 Andreja KLEMENČIČ Blanca 49:14
3 112 Nika BOJANC Adria Mobil 49:59
4 119 Irena KUNTERIČ ŽIBERT Kostanjevica 50:40
5 122 Klara POGLAVC Adria Mobil 51:53
6 125 Petra RAVBAR ŠD Ramar 52:08

Ženske nad 30 let (letnik 1979 in starejše)

Mesto (kat.) Mesto (sk.) Ime in priimek Klub Čas
1 107 Silvija VEGELJ Novo mesto 48:44
2 121 Metka KLADNIK Sevnica 51:23
3 123 Mija KUKENBERGER KD Gorenje Ponikve 52:03
4 136 Petra SMOLEJ Bambi 56:56
5 139 Mirjana BREŠAR Bambi 58:24
6 143 Danica VIDMAR KD Gorenje Ponikve 1:00:11
7 144 Karmen KUKENBERGER KD Gorenje Ponikve 1:00:33
8 150 Irena BERČON Trbovlje 1:02:45
9 151 Judith ZGONEC KD Sevnica 1:03:08
odstop Marinka ROGELJ Ljubljana

Najhitrejši do 33 let: Matic PEČAR, Ljubljana-Polje, 31:09

Najhitrejši nad 33 let: Miran CVET, KD Hrastnik, 28:19

Najhitrejši Posavec: Borut TOMŠE, Čebelarstvo Franc Tomše, 33:31

Najhitrejši Sevničan: Dušan KORENE, Sevnica, 38:02

Najstarejši udeleženec: Blaž GEČ, KK BVG Gulč, 1933

Najstarejša udeleženka: Irena BERČON, Trbovlje, 1949

Metla: Niko SVETE, Borovnica, 1:19:52

Odgovori