georgia lottery

20. Skok na Lisco 2011, Sevnica, 28.8.2011

Kategorije:

Moški A (do 25 let)

Moški B (od 26 do 33 let)

Moški C (od 34 do 40 let)

Moški D (od 41 do 47 let)

Moški E (od 48 do 55 let)

Moški F (nad 56 let)

Ženske A (do 30 let)

Ženske B (nad 30 let)

Absolutna uvrstitev

Moški

Abs. m. Št. št. Priimek in ime Letnik Kategorija Društvo/kraj/ekipa Čas Zaostanek
1 107 Cvet Miran 1968 M D KD Hrastnik 00:28:43.01 00:00.00
2 59 Šajn Gorazd 1977 M C Bicikel.com 00:30:44.11 02:01.10
3 26 Poglavc Alojz 1971 M C KK Tempo 00:31:24.50 02:41.49
4 117 Mork Per Christian 1977 M C Maxisport 00:32:06.69 03:23.68
5 23 Robič Peter 1985 M B ŠD Montpreis 00:32:24.24 03:41.23
6 31 Pinter Urh 1989 M A Šenčur 00:32:28.71 03:45.70
7 46 Bevc Gašper 1990 M A Cerklje ob Krki 00:32:38.91 03:55.90
8 15 Brulc Srečko 1987 M A KD Papež Podgorje 00:32:59.07 04:16.06
9 6 Tomše Borut 1965 M D Brežice 00:32:59.44 04:16.43
10 81 Pogačar Jani 1988 M A KK Tempo 00:33:00.32 04:17.31
11 55 Švent Jure 1985 M B KK Team JB Center 00:33:02.77 04:19.76
12 60 Plank Marko 1985 M B ŠD Štore Steel 00:33:03.52 04:20.51
13 10 Rok Mitja 1984 M B KK Pantal 00:33:18.16 04:35.15
14 33 Kuhelj Bojan 1969 M D Koala Ivančna Gorica 00:33:33.88 04:50.87
15 27 Jordan Dejan 1976 M C KD Papež Podgorje 00:33:54.25 05:11.24
16 25 Tajčman Simon 1984 M B KD Papež Podgorje 00:33:56.31 05:13.30
17 87 Kosič Vojko 1972 M C SVSŽ Celje 00:34:03.70 05:20.69
18 95 Zupančič Mirko 1959 M E KD Papež Podgorje 00:34:42.90 05:59.89
19 105 Kolenc Damjan 1977 M C KD Hrastnik 00:34:45.90 06:02.89
20 45 Stojan Tomaž 1992 M A KK Rogla 00:35:58.50 07:15.49
21 7 Kovač Gregor 1987 M A KD Sevnica 00:36:04.55 07:21.54
22 28 Cesar Igor 1970 M D Novo mesto 00:36:11.96 07:28.95
23 80 Pogačar Janez 1964 M D Tempo 00:36:21.41 07:38.40
24 1 Klinc Jernej 1960 M E KD Sevnica 00:36:23.40 07:40.39
25 43 Zagorec Ivan 1963 M E KD Papež Podgorje 00:36:39.56 07:56.55
26 22 Vesel Jože 1975 M C KD Papež Podgorje 00:36:44.45 08:01.44
27 14 Zalokar David 1984 M B ŠD Veliki Podlog 00:36:45.78 08:02.77
28 106 Jarc Viktor 1969 M D Trbovlje 00:37:18.30 08:35.29
29 65 Kukenberger Marjan 1973 M C KD Gorenje Ponikve 00:37:53.55 09:10.54
30 115 Černe Janez 1950 M F Maxisport 00:38:08.71 09:25.70
31 68 Kastelic Matej 1989 M A KD Gorenje Ponikve 00:38:12.81 09:29.80
32 71 Prpar Vlado 1965 M D KD Gorenje Ponikve 00:38:16.31 09:33.30
33 38 Tršelič Jože 1978 M B Podbočje 00:38:18.43 09:35.42
34 91 Smerke Matej 1980 M B Carshinefactory 00:38:45.66 10:02.65
35 50 Vindič Valter 1962 M E Dolenjska Balanca 00:38:57.05 10:14.04
36 40 Detiček Edvard 1962 M E ŠD Turbo M 00:38:57.63 10:14.62
37 92 Ipšek Tomaž 1968 M D 00:39:12.73 10:29.72
38 42 Grabnar Tone 1968 M D KK Zagorska dolina 00:39:24.67 10:41.66
39 111 Bratkovič Matic 1983 M B Kostanjevica 00:39:26.38 10:43.37
40 16 Slapšak Boštjan 1977 M C Boštanj 00:39:41.16 10:58.15
41 101 Virant Marjan 1959 M E KD Papež Podgorje 00:39:54.87 11:11.86
42 12 Planinc Boris 1956 M E Kremen 00:39:55.81 11:12.80
43 24 Lindič Jože 1951 M F ŠD Strahovica 00:40:05.53 11:22.52
44 34 Fink Matej 1989 M A Sevnica 00:40:07.97 11:24.96
45 86 Špec Stanko 1966 M D SVSŽ Celje 00:40:15.11 11:32.10
46 96 Jošt Franc 1966 M D Sevnica 00:40:15.78 11:32.77
47 53 Vraničar Andraž 1972 M C Senovo 00:40:26.98 11:43.97
48 30 Žučko Darko 1965 M D KK Celje 00:40:41.43 11:58.42
49 18 Kosaber Robert 1974 M C KD Sevnica 00:40:49.91 12:06.90
50 109 Erpič Alojz 1968 M D Tržišče 00:41:15.48 12:32.47
51 78 Rajar Alojz 1963 M E KD Gorenje Ponikve 00:41:16.80 12:33.79
52 88 Šenica Slavko 1969 M D Meniška vas 00:41:17.51 12:34.50
53 49 Gorjanec Dušan 1967 M D KD Papež Podgorje 00:41:36.80 12:53.79
54 108 Resnik Peter 1974 M C Sevnica 00:41:38.40 12:55.39
55 51 Šeško Luka 1996 M A Sevnica 00:41:42.80 12:59.79
56 100 Gričak Bruno 1959 M E Dolenjska Balanca 00:41:45.68 13:02.67
57 62 Pohar Iztok 1979 M B KD Sevnica 00:41:51.34 13:08.33
58 47 Gaber Jože 1948 M F Ogrevanje Gaber 00:41:57.24 13:14.23
59 56 Muhič Zvone 1969 M D KK Team JB Center 00:42:01.09 13:18.08
60 104 Resnik Andrej 1971 M C Sevnica 00:42:14.97 13:31.96
61 13 Lazič Obrad 1951 M F Energija Velenje 00:42:22.80 13:39.79
62 90 Grgovič Anton 1971 M C Šentjernej 00:42:23.93 13:40.92
63 73 Rak Silvester 1973 M C Boštanj 00:42:35.19 13:52.18
64 54 Županc Jože 1964 M D Tilia NM 00:42:46.96 14:03.95
65 44 Klemenčič Mirko 1974 M C KD Papež Podgorje 00:42:55.58 14:12.57
66 17 Vozelj Mitja 1973 M C KK Zagorska dolina 00:42:58.95 14:15.94
67 77 Kukenberger Vlado 1967 M D KD Gorenje Ponikve 00:43:24.60 14:41.59
68 97 Mencin Drago 1969 M D Trebnje 00:43:25.70 14:42.69
69 70 Vidmar Alojz 1962 M E KD Gorenje Ponikve 00:43:26.27 14:43.26
70 94 Lozinšek Branko 1958 M E Zagorje 00:43:55.97 15:12.96
71 61 Jurkošek Željko 1974 M C KD Sevnica 00:44:12.97 15:29.96
72 58 Ostanek Marjan 1961 M E Šentvid pri Stični 00:44:15.90 15:32.89
73 52 Gomboc Gašper 1984 M B Krško 00:45:01.22 16:18.21
74 74 Prpar Gašper 1995 M A KD Gorenje Ponikve 00:45:10.96 16:27.95
75 93 Žunkovič Matjaž 1978 M B Slovenjska Bistrica 00:45:29.18 16:46.17
76 63 Bohte Silvo 1959 M E Novo mesto 00:45:35.87 16:52.86
77 110 Hočevar Jože 1957 M E Dolenjska Balanca 00:45:45.68 17:02.67
78 76 Vidmar Matjaž 1991 M A KD Gorenje Ponikve 00:46:11.88 17:28.87
79 114 Šeler Andrej 1980 M B Balanca Mokronog 00:46:12.15 17:29.14
80 103 Jazbec Ivan 1946 M F Boštanj 00:46:14.99 17:31.98
81 69 Strajnar Rafael 1964 M D KD Gorenje Ponikve 00:46:23.43 17:40.42
82 83 Žajber Dejan 1979 M B Krško 00:47:54.06 19:11.05
83 89 Resnik Bojan 1967 M D Sevnica 00:48:38.23 19:55.22
84 39 Furar Robert 1978 M B Artiče 00:48:44.09 20:01.08
85 116 Slapšak Andrej 1987 M A KD Sevnica 00:49:06.36 20:23.35
86 4 Šorak Zdravko 1952 M F Te-Tol Ljubljana 00:49:06.77 20:23.76
87 99 Vandur Simon 1970 M D 00:49:40.56 20:57.55
88 102 Pavčnik Miro 1968 M D Sevnica 00:49:52.98 21:09.97
89 72 Vidmar Marjan 1964 M D KD Gorenje Ponikve 00:50:01.48 21:18.47
90 113 Bregar Marko 1956 M E Balanca Mokronog 00:50:56.52 22:13.51
91 64 Podlesnik Borut 1973 M C KD Sevnica 00:50:58.46 22:15.45
92 19 Marinčič Brane 1966 M D Zagorje 00:51:19.56 22:36.55
93 82 Žgajnar Franc 1958 M E Hervis sport club 00:51:58.15 23:15.14
94 57 Ucman Yvonko 1959 M E KD Papež Podgorje 00:53:20.98 24:37.97
95 29 Aleš Kristjan 1976 M C KK Celje 00:54:54.87 26:11.86
96 41 Petavar Roman 1959 M E Radeče 00:55:11.52 26:28.51
97 119 Kotar Martin 1970 M D Smole NM 00:55:11.80 26:28.79
98 20 Samide Franc 1958 M E Mokronog 00:56:13.36 27:30.35
99 66 Kukenberger Tomaž 1965 M D KD Gorenje Ponikve 00:57:39.64 28:56.63
100 37 Lampret Peter 1938 M F KD Grosuplje 00:58:18.15 29:35.14
101 8 Peternelj Janez 1949 M F Laško 00:59:38.68 30:55.67
102 3 Janc Matevž 1980 M B Krško 01:02:07.33 33:24.32
103 2 Geč Blaž 1933 M F ŠD BVG Gulč – BTS Company 01:03:18.07 34:35.06
104 32 Majcen Anton 1943 M F Domžale 01:05:02.12 36:19.11
105 118 Kožar Ivan 1966 M D 01:05:50.88 37:07.87
106 35 Sever Janez 1946 M F Gozd Martuljek 01:09:29.00 40:45.99
107 11 Kovač Đuro 1938 M F Papež Novo mesto 01:13:02.00 44:18.99
108 120 Kovačevič Žarko 1952 M F Novo mesto 01:25:28.00 56:44.99
ODST 85 Stropnik Silvester Gašper 1985 M B SVSŽ Celje ODST 00:00.00

 

Ženske

Abs. m. Št. št. Priimek in ime Letnik Kategorija Društvo/kraj/ekipa Čas Zaostanek
1 9 Klemenčič Andreja 1989 Ž A KD Sevnica 00:44:12.27 00:00.00
2 48 Ceglar Vida 1964 Ž B Ivančna Gorica 00:45:59.85 01:47.58
3 75 Grmovšek Petra 1990 Ž A KD Gorenje Ponikve 00:47:49.35 03:37.08
4 79 Starič Mojca 1966 Ž B RD Revoz 00:47:55.84 03:43.57
5 112 Brenar Maja 1988 Ž A Balanca Mokronog 00:49:19.37 05:07.10
6 67 Kukenberger Mija 1966 Ž B KD Gorenje Ponikve 00:50:01.26 05:48.99
7 98 Kladnik Metka 1971 Ž B 00:53:39.65 09:27.38
8 21 Jančič Nika 2001 Ž A Laško 00:55:07.58 10:55.31
9 36 Berčon Irena 1949 Ž B Trbovlje 00:57:50.68 13:38.41
10 84 Novak Geni 1971 Ž B Ljubljana 00:59:31.40 15:19.13

 

Razvrstitev po kategorijah

Ženske B (nad 30 let)

Mesto Št. št. Priimek in ime Letnik Društvo/kraj/ekipa Čas Zaostanek
1 48 Ceglar Vida 1964 Ivančna Gorica 00:45:59.85 00:00.00
2 79 Starič Mojca 1966 RD Revoz 00:47:55.84 01:55.99
3 67 Kukenberger Mija 1966 KD Gorenje Ponikve 00:50:01.26 04:01.41
4 98 Kladnik Metka 1971 00:53:39.65 07:39.80
5 36 Berčon Irena 1949 Trbovlje 00:57:50.68 11:50.83
6 84 Novak Geni 1971 Ljubljana 00:59:31.40 13:31.55

 

Ženske A (do 30 let)

Mesto Št. št. Priimek in ime Letnik Društvo/kraj/ekipa Čas Zaostanek
1 9 Klemenčič Andreja 1989 KD Sevnica 00:44:12.27 00:00.00
2 75 Grmovšek Petra 1990 KD Gorenje Ponikve 00:47:49.35 03:37.08
3 112 Brenar Maja 1988 Balanca Mokronog 00:49:19.37 05:07.10
4 21 Jančič Nika 2001 Laško 00:55:07.58 10:55.31

 

Moški F (nad 56 let)

Mesto Št. št. Priimek in ime Letnik Društvo/kraj/ekipa Čas Zaostanek
1 115 Černe Janez 1950 Maxisport 00:38:08.71 00:00.00
2 24 Lindič Jože 1951 ŠD Strahovica 00:40:05.53 01:56.82
3 47 Gaber Jože 1948 Ogrevanje Gaber 00:41:57.24 03:48.53
4 13 Lazič Obrad 1951 Energija Velenje 00:42:22.80 04:14.09
5 103 Jazbec Ivan 1946 Boštanj 00:46:14.99 08:06.28
6 4 Šorak Zdravko 1952 Te-Tol Ljubljana 00:49:06.77 10:58.06
7 37 Lampret Peter 1938 KD Grosuplje 00:58:18.15 20:09.44
8 8 Peternelj Janez 1949 Laško 00:59:38.68 21:29.97
9 2 Geč Blaž 1933 ŠD BVG Gulč – BTS Company 01:03:18.07 25:09.36
10 32 Majcen Anton 1943 Domžale 01:05:02.12 26:53.41
11 35 Sever Janez 1946 Gozd Martuljek 01:09:29.00 31:20.29
12 11 Kovač Đuro 1938 Papež Novo mesto 01:13:02.00 34:53.29
13 120 Kovačevič Žarko 1952 Novo mesto 01:25:28.00 47:19.29

 

Moški E (od 48 do 55 let)

Mesto Št. št. Priimek in ime Letnik Društvo/kraj/ekipa Čas Zaostanek
1 95 Zupančič Mirko 1959 KD Papež Podgorje 00:34:42.90 00:00.00
2 1 Klinc Jernej 1960 KD Sevnica 00:36:23.40 01:40.50
3 43 Zagorec Ivan 1963 KD Papež Podgorje 00:36:39.56 01:56.66
4 50 Vindič Valter 1962 Dolenjska Balanca 00:38:57.05 04:14.15
5 40 Detiček Edvard 1962 ŠD Turbo M 00:38:57.63 04:14.73
6 101 Virant Marjan 1959 KD Papež Podgorje 00:39:54.87 05:11.97
7 12 Planinc Boris 1956 Kremen 00:39:55.81 05:12.91
8 78 Rajar Alojz 1963 KD Gorenje Ponikve 00:41:16.80 06:33.90
9 100 Gričak Bruno 1959 Dolenjska Balanca 00:41:45.68 07:02.78
10 70 Vidmar Alojz 1962 KD Gorenje Ponikve 00:43:26.27 08:43.37
11 94 Lozinšek Branko 1958 Zagorje 00:43:55.97 09:13.07
12 58 Ostanek Marjan 1961 Šentvid pri Stični 00:44:15.90 09:33.00
13 63 Bohte Silvo 1959 Novo mesto 00:45:35.87 10:52.97
14 110 Hočevar Jože 1957 Dolenjska Balanca 00:45:45.68 11:02.78
15 113 Bregar Marko 1956 Balanca Mokronog 00:50:56.52 16:13.62
16 82 Žgajnar Franc 1958 Hervis sport club 00:51:58.15 17:15.25
17 57 Ucman Yvonko 1959 KD Papež Podgorje 00:53:20.98 18:38.08
18 41 Petavar Roman 1959 Radeče 00:55:11.52 20:28.62
19 20 Samide Franc 1958 Mokronog 00:56:13.36 21:30.46

 

Moški D (od 41 do 47 let)

Mesto Št. št. Priimek in ime Letnik Društvo/kraj/ekipa Čas Zaostanek
1 107 Cvet Miran 1968 KD Hrastnik 00:28:43.01 00:00.00
2 6 Tomše Borut 1965 Brežice 00:32:59.44 04:16.43
3 33 Kuhelj Bojan 1969 Koala Ivančna Gorica 00:33:33.88 04:50.87
4 28 Cesar Igor 1970 Novo mesto 00:36:11.96 07:28.95
5 80 Pogačar Janez 1964 Tempo 00:36:21.41 07:38.40
6 106 Jarc Viktor 1969 Trbovlje 00:37:18.30 08:35.29
7 71 Prpar Vlado 1965 KD Gorenje Ponikve 00:38:16.31 09:33.30
8 92 Ipšek Tomaž 1968 00:39:12.73 10:29.72
9 42 Grabnar Tone 1968 KK Zagorska dolina 00:39:24.67 10:41.66
10 86 Špec Stanko 1966 SVSŽ Celje 00:40:15.11 11:32.10
11 96 Jošt Franc 1966 Sevnica 00:40:15.78 11:32.77
12 30 Žučko Darko 1965 KK Celje 00:40:41.43 11:58.42
13 109 Erpič Alojz 1968 Tržišče 00:41:15.48 12:32.47
14 88 Šenica Slavko 1969 Meniška vas 00:41:17.51 12:34.50
15 49 Gorjanec Dušan 1967 KD Papež Podgorje 00:41:36.80 12:53.79
16 56 Muhič Zvone 1969 KK Team JB Center 00:42:01.09 13:18.08
17 54 Županc Jože 1964 Tilia NM 00:42:46.96 14:03.95
18 77 Kukenberger Vlado 1967 KD Gorenje Ponikve 00:43:24.60 14:41.59
19 97 Mencin Drago 1969 Trebnje 00:43:25.70 14:42.69
20 69 Strajnar Rafael 1964 KD Gorenje Ponikve 00:46:23.43 17:40.42
21 89 Resnik Bojan 1967 Sevnica 00:48:38.23 19:55.22
22 99 Vandur Simon 1970 00:49:40.56 20:57.55
23 102 Pavčnik Miro 1968 Sevnica 00:49:52.98 21:09.97
24 72 Vidmar Marjan 1964 KD Gorenje Ponikve 00:50:01.48 21:18.47
25 19 Marinčič Brane 1966 Zagorje 00:51:19.56 22:36.55
26 119 Kotar Martin 1970 Smole NM 00:55:11.80 26:28.79
27 66 Kukenberger Tomaž 1965 KD Gorenje Ponikve 00:57:39.64 28:56.63
28 118 Kožar Ivan 1966 01:05:50.88 37:07.87

 

Moški C (od 34 do 40 let)

Mesto Št. št. Priimek in ime Letnik Društvo/kraj/ekipa Čas Zaostanek
1 59 Šajn Gorazd 1977 Bicikel.com 00:30:44.11 00:00.00
2 26 Poglavc Alojz 1971 KK Tempo 00:31:24.50 00:40.39
3 117 Mork Per Christian 1977 Maxisport 00:32:06.69 01:22.58
4 27 Jordan Dejan 1976 KD Papež Podgorje 00:33:54.25 03:10.14
5 87 Kosič Vojko 1972 SVSŽ Celje 00:34:03.70 03:19.59
6 105 Kolenc Damjan 1977 KD Hrastnik 00:34:45.90 04:01.79
7 22 Vesel Jože 1975 KD Papež Podgorje 00:36:44.45 06:00.34
8 65 Kukenberger Marjan 1973 KD Gorenje Ponikve 00:37:53.55 07:09.44
9 16 Slapšak Boštjan 1977 Boštanj 00:39:41.16 08:57.05
10 53 Vraničar Andraž 1972 Senovo 00:40:26.98 09:42.87
11 18 Kosaber Robert 1974 KD Sevnica 00:40:49.91 10:05.80
12 108 Resnik Peter 1974 Sevnica 00:41:38.40 10:54.29
13 104 Resnik Andrej 1971 Sevnica 00:42:14.97 11:30.86
14 90 Grgovič Anton 1971 Šentjernej 00:42:23.93 11:39.82
15 73 Rak Silvester 1973 Boštanj 00:42:35.19 11:51.08
16 44 Klemenčič Mirko 1974 KD Papež Podgorje 00:42:55.58 12:11.47
17 17 Vozelj Mitja 1973 KK Zagorska dolina 00:42:58.95 12:14.84
18 61 Jurkošek Željko 1974 KD Sevnica 00:44:12.97 13:28.86
19 64 Podlesnik Borut 1973 KD Sevnica 00:50:58.46 20:14.35
20 29 Aleš Kristjan 1976 KK Celje 00:54:54.87 24:10.76

 

Moški B (od 26 do 33 let)

Mesto Št. št. Priimek in ime Letnik Društvo/kraj/ekipa Čas Zaostanek
1 23 Robič Peter 1985 ŠD Montpreis 00:32:24.24 00:00.00
2 55 Švent Jure 1985 KK Team JB Center 00:33:02.77 00:38.53
3 60 Plank Marko 1985 ŠD Štore Steel 00:33:03.52 00:39.28
4 10 Rok Mitja 1984 KK Pantal 00:33:18.16 00:53.92
5 25 Tajčman Simon 1984 KD Papež Podgorje 00:33:56.31 01:32.07
6 14 Zalokar David 1984 ŠD Veliki Podlog 00:36:45.78 04:21.54
7 38 Tršelič Jože 1978 Podbočje 00:38:18.43 05:54.19
8 91 Smerke Matej 1980 Carshinefactory 00:38:45.66 06:21.42
9 111 Bratkovič Matic 1983 Kostanjevica 00:39:26.38 07:02.14
10 62 Pohar Iztok 1979 KD Sevnica 00:41:51.34 09:27.10
11 52 Gomboc Gašper 1984 Krško 00:45:01.22 12:36.98
12 93 Žunkovič Matjaž 1978 Slovenjska Bistrica 00:45:29.18 13:04.94
13 114 Šeler Andrej 1980 Balanca Mokronog 00:46:12.15 13:47.91
14 83 Žajber Dejan 1979 Krško 00:47:54.06 15:29.82
15 39 Furar Robert 1978 Artiče 00:48:44.09 16:19.85
16 3 Janc Matevž 1980 Krško 01:02:07.33 29:43.09
ODST 85 Stropnik Silvester Gašper 1985 SVSŽ Celje ODST 00:00.00

 

Moški A (do 25 let)

Mesto Št. št. Priimek in ime Letnik Društvo/kraj/ekipa Čas Zaostanek
1 31 Pinter Urh 1989 Šenčur 00:32:28.71 00:00.00
2 46 Bevc Gašper 1990 Cerklje ob Krki 00:32:38.91 00:10.20
3 15 Brulc Srečko 1987 KD Papež Podgorje 00:32:59.07 00:30.36
4 81 Pogačar Jani 1988 KK Tempo 00:33:00.32 00:31.61
5 45 Stojan Tomaž 1992 KK Rogla 00:35:58.50 03:29.79
6 7 Kovač Gregor 1987 KD Sevnica 00:36:04.55 03:35.84
7 68 Kastelic Matej 1989 KD Gorenje Ponikve 00:38:12.81 05:44.10
8 34 Fink Matej 1989 Sevnica 00:40:07.97 07:39.26
9 51 Šeško Luka 1996 Sevnica 00:41:42.80 09:14.09
10 74 Prpar Gašper 1995 KD Gorenje Ponikve 00:45:10.96 12:42.25
11 76 Vidmar Matjaž 1991 KD Gorenje Ponikve 00:46:11.88 13:43.17
12 116 Slapšak Andrej 1987 KD Sevnica 00:49:06.36 16:37.65

Timing ŠD Poljane
http://www.timing.sdpoljane.si

 

Statistični podatki

Najhitrejši do 33 let: Robič Peter, 32:24, ŠD Montpreis

Najhitrejši nad 33 let: Cvet Miran, 28:43, KD Hrastnik

Najhitrejši Sevničan: Kovač Gregor, 36:04, KD Sevnica

Najhitrejši Posavec: Bevc Gašper, 32:38, Cerklje ob Krki

Najstarejši udeleženec: Geč Blaž (1933), 1:03:18, ŠD BVG Gulč – BTS Company

Najstarejša udeleženka: Berčon Irena (1949), 57:50, Trbovlje

Najmlajši udeleženec: Jančič Nika, 55:07, Laško

Najštevilčnejša ekipa: KD Gorenje Ponikve (13)

Največkrat udeleženi: Kovač Đuro, 1:13:02, Papež Novo mesto

 

Odgovori